Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.) Naučte se nakupovat co nejrychleji a to normálně na číslech nebo si to nalindujte.
2.) Snažte si vždy koupit vestu a helmu pokud na ně máte prostředky, zvýší vám to odolnost. 3.) Pokud nemáte peníze na kvalitní výzbroj a vystroj, tak si kupte pistoli např. NIGHT  HAWK .50c  (kl. zkratka 1/4) a granát. Ušetříte tím peníze na další kolo a budete si moct koupit lepší zbraň.
4.) Nechoďte po mapě samostatně, ale postupujte s týmem. Vaše smrt při sólo akci pomůže jen soupeři.
5.) V boji nezmatkujte a zachovejte si chladnou hlavu
6.) Před tím než začnete pokládat nebo zneškodňovat nálož, tak se rozhlédněte po okolí jestli tam není nepřítel nebo jestli není někde v ukrytu a nečeká až budete zranitelní.
7.) Do mikrofonu mluvte jen v případě nutnosti a snažte se být stručný a přesný.
8.) S nožem se pohybujete rychleji, takže při startu vemte do ruky nůž a běžte k cíli. Až se budete blížit k místu, kde se dá očekávat kontakt s nepřítelem, tak přehoďte na primární zbraň.
9.) Při pohybu je střelba nepřesná a k zpřesnění střelby nestačí pouze pustit ruku ze šipky, ale je lepší ještě kliknout šipkou do protisměru. Program si myslí, že jste chvíli stáli na místě takže bude střelba přesnější. To samé platí, když poběžíte v úkroku. Změňte směr a vystřelte. 10.) Pokud vám v primární zbrani dojdou náboje, tak přehoďte na sekundární a pokračujte ve střelbě. Zvláště výhodné je to pokud vám dojdou náboje a k vám se blíží nepřítel na krátkou vzdálenost.
11.) Pokud někdo v týmu nemá peníze je vhodné když mu spoluhráč koupí zbraň. Provede to, tak že zakoupí zbraň a odhodí jí. Chudší spoluhráč si jí sebere a nakoupí si náboje.
12.) Sledujte své spoluhráče na radaru, pokud zmizí tak víte polohu nepřítele.
13.) Pro rychlou změnu zbraně je lepší používat klávesu Q než hledat na klávesnici 1,2 nebo 14.) Pokud jdete za roh, je lepší když vyskočíš. Nepřítel tě nezasáhne do hlavy a způsobí vám menší zranění.
15.) Doporučuji vám používat CV-47 , MAGNUM SNIPER RIFLE , MAVERICK M4A1 CARBINE nebo BULLPUP. Více o těchto zbraních najdete v sekci "zbraně"
16.) Pro přesnou střelbu je dobré si kleknout. Střelba je přesnější a zároveň tím ze sebe děláte soupeři menší cíl.
17.) Nekempujte a nepoužívejte cheaty.